Šāvēji sacentās Latvijas jaunatnes čempionātā

26.10.2015
No 23. līdz 24. oktobrim Tukumā un Dobelē norisinājās Latvijas jaunatnes čempionāts šaušanā, kurā piedalījās arī Daugavpils BJSS audzēkņi.

Vecākās jauniešu grupas sacensībās (1997.-2003. dzimšanas gads) sevi vislabāk pierādīja mūsu meitenes. Šaušanā ar pneimatisko pistoli no 10 metru attāluma komandu ieskaitē Daugavpils ieguva pirmo vietu.

Individuāli fināla astotniekā tika četras meitenes! Trešo vietu ieguva Diāna Beikule, piektā bija Anna Vojevodska, sestajā vietā Aleksandra Vasiļjeva, bet astotā šoreiz Megija Pipiņa.

Jaunieši šajā vingrinājumā ieguva trešo vietu. Individuāli labākais no daugavpiliešiem bija Vitālijs Verhovičs, kurš izcīnīja ceturto vietu. Šaušanā ar mazkalibra pistoli no 50 metriem Verhovičam vēl viena ceturtā vieta.

Meitenēm šaušanā ar mazkalibra pistoli no 25 metriem trešo vietu izcīnīja Vasiļjeva, bet ceturtā bija Santa Grimailova. Beikulei šajā vingrinājumā sestā vieta, savukārt Pipiņai astotā vieta. Puišiem labākais bija Deniss Kudrjašovs, kuram septītais labākais rezultāts.