Latgales 25. invalīdu sporta spēles

31.08.2015
Nedēļas nogalē sporta bāzē „Dzintariņš” norisinājās Latgales 25. invalīdu sporta spēles vairāk nekā desmit dažādos sporta veidos.

Sporta spēlēs piedalījās sportisti no dažādām Latgales un citām Latvijas pilsētām, lai kopīgi izmēģinātu savus spēkus dažādos sporta vingrinājumos. Komandu vērtējumā par uzvarētājiem kļuva mājinieki daugavpilieši, apsteidzot Bauskas un Rīgas komandas. Sacensības organizēja Daugavpils Invalīdu sporta klubs sadarbībā ar Daugavpils Sporta pārvaldi un Daugavpils pilsētas domi.


Latgales XXV invalīdu sporta spēļu laureātu saraksts.
Mehaniskā airēšana:
LTA grupa vīr. –
1.vieta Andrejs Kirins(Daugavpils),
2.vieta Kaspars Biezais(Rīga)
3.vieta Aleksandrs Bobrovs(Daugavpils)
LTA grupa sievietes –
1.vieta Antoņina Jermolajeva(Daugavpils)
2.vieta Ļudmila Biezā(Rīga)
3.vieta Lija Bulāne(Bauska)
AV grupa vīr. –
1.vieta Andrejs Kirilovs(Jēkabpils)
2.vieta Valdis Voitkevičs(Nereta)
3.vieta Vladimirs Ermučs(Ilūkste)
AS grupa siev.
1.vieta Poļina Rožkova(Rīga)
2.vieta Silvija Lielbārde(Daugavpils)
3.vieta Jeļena Šatjorkina(Rēzekne)
Paukošana:
Vīrieši –
1.vieta Oļegs Garkuls-Gurevičs(Daugavpils)
2.vieta Andrejs Šatrevičs(Daugavpils)
3.vieta Dmitrijs Valainis(Daugavpils)
Sievietes –
1.vieta Poļina Ražkova(Rīga)
Šautriņu mešana:
Vīrieši –
1.vieta Aivars Kamols(Bauska)
2.vieta Aivars Vancāns(Bauska)
3.vieta Vladimirs Lipskis(Daugavpils)
Sievietes –
1.vieta Lija Bulāne(Bauska)
2.vieta Eva Stare(Tukums)
3.vieta Antoņina Jermolajeva(Daugavpils)
Galda teniss:
Ratiņnieki –
1.vieta Valdis Loginovskis(Rēzekne)
2.vieta Dmitrijs Valainis(Daugavpils)
3.vieta Poļina Ražkova(Rīga)
Sievietes –
1.vieta Antoņina Jermolajeva(Daugavpils)
2.vieta Inna Filatova(Rēzekne)
3.vieta Lija Bulāne(Rēzekne)
Vīrieši –
1.vieta Aivars Kamols(Bauska)
2.vieta Viesturs Bigačs(Rīga)
3.vieta Stanislavs Rudkovskis(Preiļi)
Šahs:
Vīrieši –
1.vieta Anatolijs Oļipovs(Rīga)
2.vieta Anatolijs Gallers(Daugavpils)
3.vieta Nikolajs Malkins(Daugavpils)
Sievietes –
1.vieta Stefānija Dombrovska(Daugavpils)
2.vieta Sofija Krivonosova - Kovaļova(Daugavpils)
3.vieta Valentīna Rimicāne(Daugavpils)


Zolīte:
Kopējā grupa –
1.vieta Alberts Lipiņš(Daugavpils)
2.vieta Aelita Bigača(Rīga)
3.vieta Anatolijs Gallers(Daugavpils)
Novuss:
Vīrieši –
1.vieta Aivars Vancāns (Bauska)
2.vieta Nikolajs Trifonovs(Daugavpils)
3.vieta Vladimirs Lipskis(Daugavpils)
Sievietes –
1.vieta Lija Bulāne(Bauska)
2.vieta Aina Uzulniece(Rīga)
3.vieta Aina Slucka(Rīga)
Basketbola soda metieni:
Vīrieši –
1.vieta Dmitrijs Lavrinovičs(Daugavpils)
2.vieta Aivars Vancāns (Bauska)
3.vieta Vladislavs Grundāns(Krāslava)
Sievietes –
1.vieta Antoņina Jermolajeva(Daugavpils)
2.vieta Valentīna Rimicāne(Daugavpils)
3.vieta Ieva Pušpure(Liepāja)
BOCCIA:
Komandu ieskaite –
1.vieta Daugavpils
2.vieta Liepāja
3.vieta Krāslava

Galda futbols:
Vīrieši –
1.vieta Juris Zalgalvis(Rīga)
2.vieta Nikolajs Trifonovs(Daugavpils)
3.vieta Vjačeslavs Lukaševičs(Krāslava)
Sievietes –
1.vieta Agnese Keta (Jēkabpils)
2.vieta Poļina Rožkova(Rīga)
3.vieta Stefānija Dombrovska(Daugavpils)
Šaušana:
Vīrieši –
1.vieta Laimonis Rigasts ( Bauska)
2.vieta Aivars Kamols(Bauska)
3.vieta Aivars Vancāns(Bauska)
Sievietes –
1.vieta Lija Bulāne(Bauska)
2.vieta Ļudmila Biezā(Rīga)
3.vieta Sofija Krivonosova - Kovaļova(Daugavpils)
Šaudauns:
Kopējā ieskaite –
1.vieta Viktors Grigorjevs(Rīga)
2.vieta Imants Elstiņš(Rīga)
3.vieta Liene Fibiga(Rīga)
Dambrete:
Vīrieši –
1.vieta Valērijs Docenko(Daugavpils)
2.vieta Stanislavs Rutkovskis(Preiļi)
3.vieta Juris Zalgalvis(Rīga)

Sievietes –
1.vieta Stefānija Dombrovska(Daugavpils)
2.vieta Inna Filatova (Rēzekne)
3.vieta Sofija Krivonosova - Kovaļova(Daugavpils)
Komandu ieskaite:
1.vieta Daugavpils
2.vieta Bauska
3.vieta Rīga