Daugavpils pilsētai izcils starts Latvijas Jaunatnes olimpiādē

06.07.2015
Daugavpils pilsētas komanda ieņēmusi otro vietu medaļu ieskaitē Latvijas Jaunatnes olimpiādē, kas nedēļas nogalē norisinājās Valmierā. Kopsummā Daugavpils delegācijai 88 godalgas 16 sporta veidos, kas deva otro vietu aiz Rīgas pilsētu ieskaitē. Šogad tika iegūts par 24 medaļām vairāk nekā pagājušajā gadā.

Daugavpils pilsētas komanda tika pārstāvēta 16 dažādos sporta veidos no 27 olimpiskajā programmā iekļautajiem. Visplašākā pārstāvniecība bija cīņas sportā, volejbolā, futbolā, basketbolā, vieglatlētikā un paukošanā.

Kopējā ieskaitē visvairāk medaļu izcīnīja Rīga, kas ieguva 167 medaļas (72 zelta, 44 sudraba, 51 bronzu), bet Daugavpils pilsētai ļoti pārliecinoša otrā vieta ar 29 zelta, 31 sudraba un 28 bronzas medaļām. Tuvākajai sekotājai Jūrmalai 46 medaļas (15 zelta), bet vēl tālāk sekoja tādas sporta pilsētas kā Liepāja (49 medaļas, no kurām 12 zelta), Jelgava (42 medaļas, 9 zelta) un Ventspils (25 medaļas, 9 zelta).

Izcilu sniegumu nodemonstrēja mūsu cīkstoni, kas ieguva 26 dažāda kaluma godalgas. 12 medaļas paukotājiem, 10 svarcēlājiem, pa astoņām bokseriem un taekvondo. Piecas godalgas izcīnīja airētāji, četras peldētāji, trīs šāvēji un tenisisti, divas triatlonisti, volejbolisti, bet pa vienai godalgai futbolā, džudo, pludmales volejbolā, basketbolā un vieglatlētikā.

Individuāli jāizceļ peldētājs Daniels Narajevs, kurš ieguva četras(!) zelta godalgas.
Visi Olimpiādes laureāti:
Ernests Paladijs – 2. vieta (taekvondo)
Kirils Ivanovs – 1. vieta (taekvondo)
Edgars Volkovs – 2. vieta (taekvondo)
Maksims Habarovs – 1. vieta (taekvondo)
Kirils Jakovļevs – 2. vieta (taekvondo)
Iļja Čemis – 3. vieta (taekvondo)
Jēkabs Medvedevs – 2. vieta (taekvondo)
Edgars Gedroics – 3. vieta (taekvondo)
Meiteņu volejbola komanda – 2. vieta
Puišu volejbola komanda – 2. vieta
Meiteņu basketbola komanda – 3. vieta
Puišu futbola komanda – 3. vieta
Timurs Mamedovs – 2. vieta (triatlons)
Kaspars Stivriņš – 3. vieta (triatlons)
Aleksejs Semjonovs/Rovoams Gavrilovs/Norberts Duļbinskis/Artūrs Škutāns – 1. vieta (airēšana)
Aleksejs Semjonovs/Artūrs Škutāns – 1. vieta (airēšana)
Norberts Duļbinskis/Rovoams Gavrilovs – 3. vieta (airēšana)
Norbert Duļbinskis/Rovoams Gavrilovs – 1. vieta (airēšana)
Aleksejs Semjonovs/Artūrs Škutāns – 2. vieta (airēšana)
Evanders Servuts – 1. vieta (bokss)
Ritvars Šuļga – 1. vieta (bokss)
Edgars Koržeņevskis – 1. vieta (bokss)
Kirils Vasiļjevs – 2. vieta (bokss)
Deniss Paramonovs – 2. vieta (bokss)
Aleksandrs Lipovka – 2. vieta (bokss)
30) Ņikita Atrahimovičs – 3. vieta (bokss)
Ņikita Muratovs – 3. vieta (bokss)
Aleksandrs Fjodorovs/Iļja Korobkovs – 1. vieta (teniss)
Locika/Vilkova – 2. vieta (teniss)
Aleksandrs Fjodorovs – 2. vieta (teniss)
Dagnija Ciematniece – 1. vieta (vieglatlētika)
Jekaterina Jermaļonoka – 1. vieta (brīvā cīņa)
Svetlana Romanovska – 1. vieta (brīvā cīņa)
Nataļja Kuzmenko – 3. vieta (brīvā cīņa)
Ramina Mamedova – 2. vieta (brīvā cīņa)
40)Katarina Fjodorova – 2. vieta (brīvā cīņa)
Sofija Golovina – 2. vieta (brīvā cīņa)
Emzari Karcivadze – 2. vieta (brīvā cīņa)
Artūrs Zvirbulis – 1. vieta (brīvā cīņa)
Ēriks Bebrišs – 2. vieta (brīvā cīņa)
Marks Vasiļjevs – 2. vieta (brīvā cīņa)
Oļģerts Voitihovičs – 3. vieta (brīvā cīņa)
Pjotrs Golubevs – 1. vieta (brīvā cīņa)
Igors Loginovs – 2. vieta (brīvā cīņa)
Maksims Ivanovs – 3. vieta (brīvā cīņa)
50) Eduards Linde – 1. vieta (brīvā cīņa)
Sandis Belkovskis – 2. vieta (brīvā cīņa)
Sergejs Ņikiforovs – 1. vieta (brīvā cīņa)
Vjačeslavs Lebedjoks – 3. vieta (brīvā cīņa)
Jevgeņijs Zalivskis – 1. vieta (grieķu-romiešu cīņa)
Žans Lizbovskis – 1. vieta (grieķu-romiešu cīņa)
Deniss Jakovļevs – 3. vieta (grieķu-romiešu cīņa)
Normunds Martiņuks – 3. vieta (grieķu-romiešu cīņa)
Kirils Dudko – 1. vieta (grieķu-romiešu cīņa)
Pjotrs Golubevs – 2. vieta (grieķu-romiešu cīņa)
60) Aleksandrs Plotko – 3. vieta (grieķu-romiešu cīņa)
Mihails Čemis – 1. vieta (grieķu-romiešu cīņa)
Lidija Sokolova – 3. vieta (svarcelšana)
Eduards Lazarevičs – 1. vieta (svarcelšana)
Pāvels Lukša – 3. vieta (svarcelšana)
Artūrs Vasiļonoks – 1. vieta (svarcelšana)
Mihails Sokolovs – 2. vieta (svarcelšana)
Oļegs Ruža – 2. vieta (svarcelšana)
Vjačeslavs Nikolajevs – 2. vieta (svarcelšana)
Maksims Zeiļa – 3. vieta (svarcelšana)
70)Ņikita Ivanovs – 1. vieta (svarcelšana)
Maksims Divakovs – 2. vieta (svarcelšana)
Dāniels Ginzburgs – 3. vieta (džudo)
Ieva Petrova/Inese Raciņa – 3. vieta (pludmales volejbols)
Anna Vojevodska – 3. vieta (ložu šaušana)
Vitālijs Verhovičs – 2. vieta (ložu šaušana)
Aleksejs Jefimovs – 2. vieta (ložu šaušana)
Diāna Jegorova – 1. vieta (paukošana)
Jana Vilcāne – 2. vieta (paukošana)
Alla Jacenko – 3. vieta (paukošana)
80)Varvara Kurbatova – 3. vieta (paukošana)
Egils Vasaraudzis – 1. vieta (paukošana)
Ernests Cimbarevičs – 2. vieta (paukošana)
Aleksejs Ivaninoks – 3. vieta (paukošana)
Pāvels Valentanavičs – 3. vieta (paukošana)
Diāna Jegorova – 2. vieta (paukošana)
Ernests Cimbarevičs – 2. vieta (paukošana)
Pāvels Valentanavičs – 3. vieta (paukošana)
Egils Vasaraudzis – 3. vieta (paukošana)

Daugavpils pašvaldība izsaka milzīgu pateicību par lieliskajiem rezultātiem Daugavpils Bērnu un jaunatnes sporta skolas, Latgales Peldēšanas centra, Daugavpils Triatlona centra „Jaunība”, Daugavpils sambu un džudo centra „Singitaj”, Daugavpils Taekvondo centra „Jitae” treneriem un vadībai par sportistu sagatavošanu sacensībām!