Servutam kārtējā uzvara

08.06.2015
Jūrmalā no 5. līdz 6. jūnijam norisinājās starptautiskais J.Roviča turnīrs boksā, kurā piedalījās ap 100 dalībniekiem no Krievijas, Igaunijas, Lietuvas, Baltkrievijas, Zviedrijas un Latvijas.

Turnīra galvenais organizētājs bija Jānis Naumovs, Jāņa Roviča boksa kluba prezidents. Turnīru atbalstīja Jūrmalas pilsētas dome un Latvijas Boksa federācija. Atklāja turnīru federācijas prezidents Nils Žuravļovs, kā arī ģenerālsekretārs Genādijs Glazkovs un viceprezidents Māris Liepiņš.

Tā kā cīņas norisinājās vairākās vecuma grupās, katru dienu bokseri cīnījās pa astoņām stundām.

Pieaugušajiem tas bija pēdējais starts pirms Eiropas Olimpiskajām spēlēm, kuras norisināsies Baku.

Mūsu smagsvars Evanders Servuts pēc izlozes un tiesnešu lēmuma uzreiz tika iekļauts finālā, kur viņa pretinieks bija 11 gadus vecākais Vladislavs Levša. Vecuma starpība netraucēja mūsu bokserim pārliecinoši tikt galā ar pretinieku – 3:0.

Kā atzīmēja boksera treneris Vladislavs Sokolovs, cīņa bija ļoti interesanta skatītājiem, jo mūsu bokseris cīņas gaitā spēj mainīt savu stilu. Uzvaras izcīnīšanai bija jāizmanto trīs dažādi stili. Uzvaras stils tika atrasts un uzvara neizpalika.

Vēl divi Daugavpils BJSS bokseri tika pie godalgām. Rauļs Konstantinovs svara kategorijā līdz 32 kilogramiem finālā pārspēja Olaines pārstāvi, kuram bija piekāpies iepriekšējās trīs reizēs. Pirmā vieta iegūta godam.

Deniss Seļskis svara kategorijā līdz 52 kilogramiem pusfinālā piekāpās Jelgavas sportistam un ieņēma trešo vietu.

Sacensību noslēgumā Vladimira Šperliņa balva par labāko tehniku turnīrā tika piešķirta Evanderam Servutam.

Mūsu bokseri turpinās gatavoties Latvijas Jaunatnes Olimpiādei, kas no 3. līdz 5. jūlijam notiks Valmierā.