KARATĒ GRAND PRIX “DAUGAVPILS FORTRESS”

12.06.2015
7. jūnijā Daugavpils 740 gadu jubilejas svinību ietvaros notika starptautiskais čempionāts Karatē Grand Prix „Daugavpils Fortress”, ko organizēja Daugavpils Karatē Akadēmija „LFSKA” (prezidents Andrejs Komars, 6. dans) sadarbībā ar Daugavpils pilsētas Sporta pārvaldi un Daugavpils pilsētas domi.

Čempionātā piedalījās karatisti no Lietuvas, Latvijas un Baltkrievijas. Kopā tika sadalīti 34 medaļu komplekti dažādās vecuma grupās un sporta karatē disciplīnās. Daugavpili čempionātā pārstāvēja Daugavpils Karatē Akadēmijas „LFSKA” sportisti.

Pirmās vietas savās kategorijās izcīnīja: Aleksandra Petrovska, Vilnis Kokins, Ēriks Medņikovs (divreiz) un Vinsents Sivačovs. Otrās vietas ieguvēji: Andrejs Ļaļins, Aleksandra Petrovska, Armands Petrašķevičs, Edvards Juršens, Laura Lapkovska un Vinsents Sivačovs. Trešās vietas ieguvēji: Veronika Bogdanova (divreiz), Vladislavs Kaveckis, Aleksandra Petrovska, Vadims Kirčenko un Ēriks Medņikovs.

Čempionāta izskaņā tika noteikta komanda, kas kļuva par 2015. gada Grand Prix „Daugavpils Fortress” ieguvēju. Šogad, kopsummā izcīnot 60 punktus, par labāko kļuva „Vitebsk Team” komanda (vadītājs Deniss Podolinskis) no Baltkrievijas pilsētas Vitebskas. Viņiem tika pasniegts speciālais Karate Grand Prix „Daugavpils Fortress” kauss. Otrā vieta, izcīnot kopā 56 punktus, karatē klubam „Alfa” no Lietuvas pilsētas Paņevēžas un trešā vieta ar izcīnītiem 49 punktiem – Daugavpils Karatē Akadēmijai „LFSKA”.

Visiem goda viesiem un klubu vadītājiem tika pasniegtas piemiņas dāvanas ar mūsu pilsētas jubilejas simboliku, bet par godu Daugavpils karatē 36. gadadienai – īpaši atzīmēti visi Akadēmijas „LFSKA” karatē Meistari: Maksims Kirejevs, Evita Miglāne, Valērijs Kukjans, Vitālijs Goršečņikovs, Mihails Špiļevojs, Irēna Medņikova, Alvis Ivanovs un Jurijs Orehs, kas kopā ar Akadēmijas vadītāju Andreju Komaru, iegulda lielu darbu karatē attīstībā un karatē tradīciju saglabāšanā.

Karatē Akadēmijas „LFSKA” administrācija pateicas visiem čempionāta viesiem un dalībniekiem par lielisku Karatē pasākumu!


Detalizētāka informācija pieejama Karatē Akadēmijas „LFSKA”mājaslapā: www.karateshotokan.lv

Foto: Grand Prix „Daugavpils Fortress” pasniegšana
Autors: info „LFSKA”