Pilsētas svētki – svētki Karatē!

10.06.2015
Pilsētas svētku laikā Daugavpils Karatē skola ar Daugavpils pilsētas domes atbalstu organizēja un īstenoja projektu „Daugavpils Karatē Festivāls”- „ Pilsētas svētki – svētki Karatē!!!!”

Projekta ietvaros tika organizēts „Daugavpils karatē skolas kauss” un jau pazīstams no iepriekšējiem gadiem notikums „Ģimeņu karatē diena”. Festivāls pavēra iespēju visiem gribētājiem iejusties Karatē pasaulē, savukārt Daugavpils karatē skolas audzēkņiem festivāls ļāva parādīt visu savu meistarību, iemācīties savaldīt savas emocijas un koncentrēties uz uzvaru, bet Daugavpils karatē skolas viesiem pamēģināt sevi karatē, piedalīties treniņprocesā kopā ar Daugavpils karatē skolas audzēkņiem. Daugavpils karatē skolas viesiem bija organizēti arī konkursi.

Karatē skolas zāle tika piepildīta ar pozitīvo enerģiju. Visi dalībnieki ieguva medaļas, diplomus un piemiņas suvenīrus par piedalīšanos festivālā.

DAUGAVPILS KARATĒ SKOLA IZSAKA PATEICĪBU VISIEM AUDZEKŅIEM UN VIESIEM, KA ARĪ DAUGAVPILS PILSĒTAS DOMEI PAR PIEDALĪŠANOS UN ATBALSTU PROJEKTAM. IR VĒRTS PATEIKT, KA DAUGAVPILS KARATĒ SKOLA GAIDA VISUS NĀKAMGAD, KAD NOTIKS DAUGAVPILS KARATĒ SKOLAS FESTIVĀLS 2016.

Vairāk informācijas Daugavpils Karatē Skolas mājaslapā: www.daugavpils-karate.lv.