Balso un palīdzi Daugavpils taekvondo klubam

05.05.2015
Klubs „LTС Jitae”, sākot no 2000.gada attīsta un popularizē Latgalē vienu no visjaunākajiem un aizraujošākajiem olimpiskajiem sporta veidiem - taekvondo. Mūsu klubā trenējas gandrīz 300 sportisti vecuma grupā no 4 līdz 25 gadiem.

Tāpat klubā nodarbojas bērni ar īpašām vajadzībām. Nodarbības notiek Daugavpils zālēs un Daugavpils novadā. Mūsu kluba sportisti regulāri piedalās starptautiskajās sacensībās Latvijā un ārvalstīs, kļuvuši par čempioniem vai kāpuši uz goda pjedestāla.

Tagad puiši un meitenes gatavojas Eiropas čempionātam junioriem, kas notiks Latvijā šoruden. Taekvondo ir dinamisks un strauji attīstošs sporta veids. Tagad taekvondo sacensības jebkurā līmenī izmanto elektronisko sistēmu „Daedo TK-STRIKE PSS”.

Elektroniskās sistēmas „Daedo TK-STRIKE PSS” iegāde palīdzēs mums popularizēt taekvondo, kā vienu no aizraujošākajiem olimpiskajiem sporta veidiem, piesaistot taekvondo nodarbībām arvien vairāk bērnu un jauniešu Daugavpilī un Daugavpils rajonā.

Elektroniskā sistēma „Daedo TK-STRIKE PSS” ļaus paaugstināt sportisko sagatavotības līmeni, kā arī ļaus veikt dažādus pasākumus sportistu motivēšanai. Piemēram - paraugdemonstrācijas, pieredzes apmaiņu starp Latvijas klubiem, piedaloties starptautiskajos semināros un sacensībās un sacensību organizēšanu Latvijas līmenī.

Mēs aicinām Jūs balsot par mūsu projektu. Ar Jūsu palīdzību mēs varam izveidot Olimpiskā taekvondo bāzi Daugavpilī. Šie apstākļi palīdzēs trenēt talantīgus bērnus, kuri tuvākajā nākotnē varētu pārstāvēt Latviju dažādās starptautiskajās sacensībās, piemēram, Eiropas un pasaules čempionātos, un pat Olimpiskās spēles!

Plašāk: http://labiedarbi.lv/lv/projekts/palidzam-berniem-latgale-cela-uz-olimpiskajam-medalam/