Jaunie volejbolisti izcīna zelta medaļas

11.05.2015
9. un 10. maijā Daugavpilī norisinājās pēdējais finālturnīrs Latvijas jaunatnes čempionāta volejbolā. Dramatiskā finālā Daugavpils 2000. gadā dzimušo spēlētāju komanda tika galā ar Rīgu.

Daugavpils puiši lieliski aizvadija kvalifikācijas turnīru, tā arī nevienā no spēlēm nepiedzīvojot zaudējumu. Kopumā turnīrā piedalījās 12 komandas. Līdz finālturnīram tika tikai labākās valsts komandas, starp kurām, protams, bija arī mūsējie.

Sacensību pirmajā dienā Nikolaja Čemodanova un Zojas Ivanovas trenētā komanda ar 3:1 pārspēja Jēkabpili, bet otrajā mačā viegli tika galā ar Rīgas 2. komandu – 3:0. Otrā diena iesākās ar vēl vienu panākumu 3:0 (uzvarēta Kuldīga), bet izšķirošā bija spēle pret Rīgas 1. komandu, kas turnīra gaitā arī ne reizi nebija zaudējusi.

Uzvarētāja noskaidrošanai bija nepieciešami pieci seti, pie tam izšķirošais noslēdzās ar rezultātu 18:16(!). Ļoti spraigā spēlē uzvara tika Daugavpilij!

Par labākajiem spēlētājiem tika atzīti Sergejs Ivanovs un Tomass Iliško. Čempionu sastāvā spēlēja arī Oļegs Klopovs, Ivans Jurevičs, Edgars Komarovs, Vitālijs Rudenko, Sergejs Rudenko, Andris Širjakovs, Dmitrijs Vasiļjevs, Deniss Volkovs, Vladislavs Petkuns, Žans Marevičs.

Komandas galvenais treneris Nikolajs Čemodanovs: „Ļoti gribu pateikties saviem puišiem par paveikto darbu un rezultātiem visas sezonas garumā. Paldies arī vecākiem, kuri ieradās atbalstīt savu komandu. Puišiem nebija viegli, jo viņiem bija ne tikai jāuzvar, bet jāaizstāv čempionu tituls otro gadu pēc kārtas.