DU frisbijisti iegūst otro un trešo vietu universiādē

12.05.2015
Sestdien Rīgā tika aizvadītas sieviešu un vīriešu sacensības frisbija Universiādē. Vīriešu komanda ieguva otro vietu, bet meitenes izcīnīja bronzas godalgas.

2014. gada Universiādē meitenes ieņēma otro vietu, bet puiši bija trešie. Šoreiz komandas apmainījās vietām. Puiši apakšgrupu turnīrā ļoti saspringtā spēlē, atspēlējoties no 1:5, ar 6:5 pārspēja RTU2, kā arī ar 8:5 uzvarēja LU. Turnīra atklāšanas spēlē ar 4:11 tika zaudēts RTU1, pret ko nācās spēlēt arī lielajā finālā. Tajā krietni pārāki bija rīdzinieki, izcīnot panākumu ar 13:2.

Sudraba medaļas ieguva: Rihards Znotiņš, Jānis Kuriga, Lauris Priede, Aivis Romanovskis, Raitis Vabolis un Didzis Skrindževskis.

Meitenes turnīru iesāka ar Latvijas Nacionālās aizsardzības akadēmijas sagraušanu ar 13:0. Diemžēl turpinājumā tika piedzīvoti divi zaudējumi ļoti līdzīgās spēlēs – 5:8 pret LU un 5:6 pret RTU.

Bronzas spēlē vēlreiz pārliecinoši tika uzvarēta aizsardzības akadēmija (10:1) un godam iegūtas bronzas godalgas. Par vērtīgāko spēlētāju meiteņu konkurencē kļuva Evija Arste.

Komandas sastāvā spēlēja: Loreta Šķēle, Evija Andruškeviča, Evija Arste, Baiba Lutere, Kristīne Babris, Brigita Greļevska.