„Daugavpils” nenotur uzvaru pret līderiem

18.05.2015
Smscredit.lv futbola Virslīgā noslēdzies pirmais no četriem paredzētajiem apļiem. Pēdēja apļa spēlē BFC „Daugavpils” savā laukumā nospēlēja 1:1 ar „Liepāju”.

Pirmā apļa noslēdzošajā spēlē daugavpilieši uzņēma līdervienību „Liepāju”, kas šajā sezonā vēl nebija cietusi neviena zaudējuma. Spēles 7. minūtē liepājnieki bija tuvu rezultāta atklāšanai, bet glāba Jevgeņijs Nerugals. Pamazām iniciatīva pārgāja daugavpiliešu pusē, kuri 18. minūtē atklāja rezultātu – Migela Sida izpildītais soda sitiens skāra vienu no liepājniekiem un bumba ar rikošeta palīdzību ielidoja vārtos. Puslaika izskaņā vēl divas labas iespējas nespēja realizēt Pāvels Riževskis un Edgars Vērdiņš.

Otrajā puslaikā liepājnieki veica vairākas maiņas, lai pastiprinātu uzbrukumu, tomēr Daugavpils aizsardzība darbojās ļoti labi, laiku pa laikam spējot izveidot ko bīstamu pie viesu vārtiem. Diemžēl 75. minūtē vienā no epizodēm bumba trāpīja pa roku Daugavpils aizsargam Dmitrijam Klimaševičam, par ko uz mājinieku vārtiem tika nozīmēts 11 metru soda sitiens. Vārtsargs Nerugals uzminēja bumbas lidojuma virzienu, bet sitienu atvairīt nespēja. Galotnē emocijas ņēma virsroku un vienā no epizodēm Liepājas aizsargam Pāvelam Mihadjukam tika parādīta sarkanā kartīte.

Spēle noslēdzās ar rezultātu 1:1. Turnīra tabulā „Liepāja” ar 15 punktiem ieņem pirmo vietu, bet BFC „Daugavpils” ar deviņiem punktiem ir sestajā pozīcijā. Nākamā spēle Daugavpilī būs tikai 26. jūnijā.