Telpu futbolisti izcīna otro uzvaru

13.04.2015
Latvijas Telpu futbola Virslīgas pusfināla sērijas trešajā spēlē otro uzvaru izcīnīja BFC „Daugavpils”, kas savā laukumā ar 9:3 sagrāva VTO Ventspils.

Pēc nepārliecinošā snieguma sērijas otrajā spēlē (4:6) daugavpilieši bija apņēmības pilni reabilitēties. Tas izdevās vairāk nekā pārliecinoši. Jau pirmajā puslaikā tika gūti pieci bezatbildes vārti, tādēļ otrais puslaiks kļuva par formalitāti.

Tajā Daugavpils guva vēl četrus vārtus, bet ventspilnieki atbildēja ar trīs vārtu guvumiem. Beigās pārliecinoša uzvara ar 9:3 un sērijā rezultāts ir 2:1 par labu mūsu komandai. Sērijas ceturtā spēle notiks Ventspilī.

Trešajā spēlē mūsu komandas labā ar diviem vārtu guvumiem izcēlās Pāvels Tarasovs, Deniss Komarovs, Jurijs Halimons un Jevgēņijs Simonovs. Vienus vārtus guva arī Ņikita Kaļiņins.