„Pavasara kausu” volejbolā iegūst Daugavpils BJSS

17.03.2015
Pirmdien noslēdzās „Pavasara kausa” izcīņa volejbolā. Saspringtā finālspēlē par turnīra uzvarētājiem kļuva Daugavpils BJSS 1996. gadā dzimušie volejbolisti.

Pavasara kausa izcīņā piedalījās sešas komandas, bet līdz finālturnīram jeb „Final Four” tika četras labākās. Ārpus labāko četrinieka palika Daugavpils BJSS 1997. un 1998. gadā dzimušās komandas.

Pusfinālos BJSS-96 pārliecinoši ar 3:0 pārspēja EI-2, savukārt Valsts Robežsardze ar tādu pašu rezultātu pārspēja LDZ Cargo. Bronzas spēlē LDZ Cargo, zaudējot pirmos divus setus, pārspēja EI-2 ar 3:2, bet lielajā finālā BJSS-96 ar 3:1 (ceturtā seta rezultāts 28:26) uzvarēja Valsts Robežsardzi.

Uzvarētāju sastāvā spēlēja: Edgars Tiško, Antons Nazarovs, Edgars Baltacis, Artūrs Kolosovskis, Konstantīns Marčenko, Andris Karašovs, Mareks Lazuko, Emanuels Muižnieks, Maksims Teležnikovs, Edgars Gurevičs-Garkuls, Jurijs Kosnarevičs.

Individuālās balvas saņēma: Edgars Tiško (labākais uzbrucējs, BJSS-96), Aleksandrs Hoseņevičs (labākais aizsardzības spēlētājs, Valsts robežsardze), Mihails Majevskis (labākais cēlājs, Valsts robežsardze), Elmārs Rudovičs (Vērtīgākais spēlētājs, Valsts robežsardze).