Karatē turnīrs Tallinā

10.02.2015
31. janvārī Igaunijas galvaspilsētā Tallinā norisinājās prestižais starptautiskais karatē turnīrs „Edu-do” pēc WKF noteikumiem. Tajā piedalījās 500 karatisti no piecām valstīm.

Sacensības norisinājās uz pieciem tatami vienlaicīgi, bet Daugavpili pārstāvēja Sochin Karate Klub ar tā vadītāju Sergeju Ivaņko. Anastasija Vasiļjeva kumite kategorijā 12-13 gadus veco bērnu grupā ieņēma trešo vietu. Arnolds Samijlovskis junioru grupā (16-17 gadi) spraigā cīņa ieguva otro vietu.

Deniss Kuranovs savā svara kategorijā starp kadetiem, neskatoties uz lielo konkurenci, kļuva par čempionu. Komandu sacensībās SOCHIN RTKK (Deniss Kuranovs) ieņēma otro vietu.

Neslikti nostartēja arī tie sportisti, kuriem šoreiz pietrūka līdz goda pjedestālam. Dmitrijs Važenins uzvarēja divās cīņās un iekļuva labāko četriniekā. Uzslavas ir pelnījuši arī Maksims Kaverskis (4. vieta) un Artūrs Kiškelis (5. vieta). Parādot labu tehniku, piektās vietas savās grupās ieņēma Alisa Ivaņko un Eva Eltermane.

SOCHIN sportisti Igaunijā pavadīja divas dienas, šajā laikā apmeklējot arī pilsētas skaistās vietas. Diemžēl gripas epidēmijas dēļ ne visi varēja doties uz Tallinu, lai startētu sacensībās. Klubs izsaka milzīgu pateicību par sniegto atbalstu un palīdzību sportistu vecākiem Tatjanai Kiškelei, Jeļenai Eltermanei, Olgai Tajevskai, Važeņinu ģimenei, Vladimiram Romancevičam un Česlavam Kezikam.