Boksa sacensības Marijampolē

09.02.2015
No 6. līdz 8. februārim Marijampolē norisinājās 23. starptautiskais V.Garbuļa piemiņas turnīrs boksā, kurā piedalījās vairāk nekā 100 bokseri no Polijas, Latvijas, Baltkrievijas un Lietuvas.

Cīņas noritēja trīs vecuma grupās (2001.-2002. dz.g.; 1999.-2000., 1997.-1998.dz.g.), kā arī dažādās svara kategorijās. Latvijas izlases sastāvā bija vairāki Daugavpils BJSS audzēkņi.

Rauls Konstantinovs svara kategorijā līdz 32 kilogramiem finālā izcīnīja uzvaru pār vietējo bokseri, nodrošinot sev pirmo vietu. Iļja Šmakovs svara kategorijā līdz 54 kilogramiem pirmajā cīņā uzvarēja Paņevēžas bokseri, bet finālā spraigā cīņā piekāpās Visaginas sportistam. Viktors Potapovs svara kategorijā līdz 52 kilogramiem piekāpās Jonavas pārstāvim, ieņemot otro vietu.

„Marijampolē mums ir iespēja boksēties ar ļoti cienījamiem augsta līmeņa bokseriem. Galvenais ir gūt šādu cīņu pieredzi un vēlāk analizēt tās, bet uzvaras nāks Eiropas un pasaules līmeņa sacensībās. Puiši boksējās labi, taču pietrūka pieredzes un psiholoģiskās sagatavotības. Mājās boksēties ir daudz vieglāk, bet šeit puiši nedaudz apjuka. Šīs sacensības vēlreiz parādīja, ka cīņas izbraukumā mums dod vērtīgu pieredzi,” pastāstīja mūsu bokseru treneris Vladislavs Sokolovs.