7 godalgas karatē turnīrā

27.02.2015
22. februārī Rīgā norisinājās karatē turnīrs pēc WKF noteikumiem „RTKK Cup”. Mūsu komanda „Sochin” ieguva septiņas godalgas.

Turnīrā piedalījās 220 dalībnieki no praktiski visām karatē organizācijām Latvijā. Cīņas noritēja KATA (cīņa ar ēnu), Sumo (cīņa), Kumite (divcīņas) kategorijās. Sacensības apkalpoja Latvijas Karatē federācijas tiesneši, starp kuriem bija arī Aleksandra Ļebedeka.
Daugavpili pārstāvēja „Sochin” klubs ar treneri Sergeju Ivaņko priekšgalā.

Mūsu sportisti nostartēja neslikti. KATA kategorijā dažādās svara kategorijās trešās vietas ieguva Eva Eltermane un Veronika Moskaļova. SUMO grupā tika apvienoti gan meitenes, gan zēni. Šādā konkurencē otro vietu izdevās iegūt Violetai Kreipānei. Dmitrijs Noskovs ieņēma trešo vietu.

Kumite grupā, cīnoties varonīgi, trešo vietu ieņēma Sergejs Kudlis. Ļoti tuvu zelta medaļai bija Deniss Kuranovs, kurš tikai pēc tiesnešu lēmuma ieņēma otro vietu. Lielisks starts Anastasijai Vasiļjevai, kas izšķirošajā cīņā uzvarēja vadošā Latvijas kluba sportisti, ieņemot pirmo vietu.

Uzreiz aiz goda pjedestāla palika Armands Grosbergs un Artūrs Kiškelis. Mūsu sportisti turpina gatavoties Eiropas čempionātam, kas 18. un 19. aprīlī notiks Daugavpils Olimpiskajā centrā.

„Sochin” izsaka pateicību par sniegto palīdzību Izglītības un Sporta pārvaldei, kā arī audzēkņu vecākiem: Ivaram Grosbergam, Jurijam Kudlim, Ļubovai Antipovai, kā arī Tatjanai Kiškelei un Olgai Tajevskai.