Deniss Vasiļjevs izcīna sudraba medaļu Eiropas Jaunatnes olimpiādē

29.01.2015
Lihtenšteinā noteikošajā Eiropas Jaunatnes ziemas Olimpiādē otro vietu izcīnījis daiļslidotājs Deniss Vasiļjevs. Par mata tiesu viņu apsteidza Ukrainas sportists.

15 gadus vecais Vasiļjevs lieliski uzsāka sacensības, pēc īsās programmas ieņemot pirmo vietu. Tuvākais sekotājs Ivans Pavlovs atpalika mazāk par puspunktu, kas solīja aizraujošu cīņu izvēles programmā.

Deniss Vasiļjevs savu slidojumu veica augstā līmenī, taču ar to izrādījās par maz pirmās vietas noturēšanai. Ukrainis ievērojami uzlaboja savu personisko rekordu un ar 200,15 punktiem kļuva par sacensību uzvarētāju. Vasiļjevam izvēles programmā un arī kopvērtējumā otrā vieta. Sasniegtā punktu summa 197,72.

Goda pjedestāla zemākajā pakāpienā Krievijas sportists, kurš pārliecinoši pārspēja itāli, gruzīnu, čehu un pārējos daiļslidotājus.

Vēl jaunatnes olimpiādē Daugavpili pārstāv arī biatlonisti. 7,5 kilometru distancē Ernests Loktevs ieņēma 61.vietu, bet Ņikita Osipovs 76. pozīciju.