Pavļukova uzvar pasaules veterānu čempionātā

26.01.2015
Šī gada 20-25. janvārī Šveices slēpošanas kūrortā Lencerhandē norisinājās pasaules veterānu ziemas orientēšanās čempionāts. Čempiones titulu garajā un vidējā distancē savā vecuma grupā (W35) izcīnīja OK Stiga orientieriste Ļubova Pavļukova.

Ļubova Pavļukova nebija vienīgā no Daugavpils sportistēm, kura veiksmīgi startēja pasaules čempionātā.

Ceturtās vietas abās distancēs savās vecuma grupās izcīnīja Viktors Ļeščovs (M45) un Ruslans Mikulovs (M35). Daugavpilietis A. Zilis izcīnīja 2. vietu M35 grupā abās distancēs.

Tikmēr Smecersila slēpošanas bāzē Madonā 24-25. janvārī notika ziemas orientēšanās sacensībās Aronas Kauss. Sacensību kopvērtējumā 3. vietu V35 grupā izcīnīja Dmitrijs Andrejevs. Vērā ņemamus panākumus sīvā konkurencē guva mūsu kluba juniori - Jūlija Matvijenko (6. vieta S18 grupā) un Konstantīns Bogdanovs (5. vieta V18 grupā)