Kravčenoka ieņem 9. vietu jauniešu olimpiskajās spēlēs

25.08.2014
Daugavpils pludmales volejboliste Anastasija Kravčenoka pārī ar Tīnu Graudiņu ieņēmušas dalītu 9. vietu pasaules jaunatnes olimpiskajās spēlēs Ķīnā. Devītā vieta Eiropas U18 čempionātā arī Inesei Raciņai un Marijai Čerņavskai.

Anastasija Kravčenoka kopā ar Tīnu Graudiņu lieliski aizvadīja olimpisko grupu turnīru. Piecās spēlēs tika izcīnītas četras uzvaras, kas garantēja otro vietu apakšgrupā. Pateicoties labai gūto un zaudēto punktu attiecībai Kravčenoka ar pārinieci automātiski iekļuva otrajā izslēgšanas kārtā, garantējot vietu labāko sešpadsmitniekā.

Spēlē par iekļūšanu ¼ finālā meitenes trīs setos ar 14:21, 21:19 un 13:15 piekāpās amerikānietēm, izstājoties no tālākās cīņas. Jaunatnes olimpiskās spēles tika noslēgtas ar dalītu 9./16. vietu. Vēl Ķīnā Daugavpili pārstāvēs augstlēcēja Jūlija Tarvide.

Norvēģijā notikušajā Eiropas U18 čempionātā pludmales volejbolā daugavpilietes Marija Čerņavska un Inese Raciņa arīdzan izstājās astotdaļfinālā, kur divos setos zaudēja Vācijas pārim – 9:21 un 11:21.