DU uzvar un atjauno līdzsvaru sērijā

10.03.2014
Daugavpils Universitātes volejbolisti sestdien iepriecināja savas komandas atbalstītājus ar uzvaru Schenker Latvijas čempionāta pusfinālā. Sērijā pret “RTU/Robežsardze” rezultāts kļuvis neizšķirts.

Pirmajā spēlē izbraukumā daugavpilieši nespēja izrādīt nopietnu pretestību, piekāpjoties pretiniekam trīs setos, toties Daugavpilī tieši DU kontrolēja notikumus laukumā. Pirmajā setā izcīnīta uzvara ar 25:23, pēc kā sekoja vēl pārliecinošāks panākums – 18:25.

Katastrofāli DU iesāka un arī noslēdza trešo setu, piekāpjoties pretiniekam ar 14:25. Priecē, ka spēlētāji nesalūza un ceturtajā setā atkal demonstrēja labu sniegumu. Notikumiem bagātā galotnē tika izcīnīta uzvara ar 27:25!

Sērijā līdz trīs uzvarām rezultāts kļuvis 1:1. Nākamā spēle 13. martā Rīgā, bet 16. martā atkal komandas cīnīsies Daugavpilī.