DU basketbolistes nespēj pretoties Valmierai

15.12.2014
Jaunās Sieviešu basketbola līgas kārtējā spēlē pārtrūkusi Daugavpils Universitātes uzvaru sērija. Spēlē pret Valmieru piedzīvots zaudējums ar 55:84.

Sestdien DU basketbolistēm pretī stājās Valmieras komanda, kas pirms šīs spēles vēl nebija piedzīvojusi nevienu zaudējumu. DU bija labā formā, par ko liecināja četru uzvaru sērija, kuru gan neizdevās turpināt.

Jau pats spēles sākums ne par ko labu neliecināja, jo pretinieces spēlēja daudz pārliecinošāk, meta daudz labāk un dominēja cīņā zem groziem. Pēc puslaika bezcerīgais 20:48. Trešajā ceturtdaļā pārsvars vēl vairāk pieauga un tikai pēdējā cīņas ceturksnī beidzot DU izdevās nedaudz samazinat deficītu.

Zaudējumā ar 55:84 rezultatīvākā daugavpiliešu rindās bija Santa Baltace, kuras kontā 13 punkti. No labās puses sevi parādīja Jolanta Rimša (12 punkti) un Liza Čumika (11).

DU sešās sezonas spēlēs izdevies izcīnīt četras uzvaras.