DU basketbolistes atspēlējas un uzvar

01.12.2014
Jaunajā Sieviešu basketbola līgā uzvaru gājienu turpina Daugavpils Universitātes basketbolistes, kuras pratušas apspēlēt „Avantis” vienību. Spēles gaitā pretinieces bija vadībā pat ar 19 punktiem.

„Avantis” ir viena no pieredzējušākajām komandām visā čempionātā. Komandas sastāvā spēlē arī bijušās Latvijas izlases basketbolistes kā Ieva Tāre un Ilze Ieviņa. Pieredzējušās pretinieces spēli iesāka vareni, noslēdzot pirmo ceturtdaļu ar 26:9. Pēc šāda sākuma DU spēja saņemties un pamazām pievilkt klāt.

Pēc pirmā puslaika 27:39, bet pirms pēdējām desmit minūtēm vairs tikai 44:46! Spraigā galotnē izdevās izcīnīt uzvaru ar 66:59. Lielisku spēli aizvadīja Tatjana Savicka, kuras kontā 27 punkti!

Pa astoņiem punktiem iemeta Laura Gribuste, Santa Baltace un Olga Lakomko. Septiņi punkti un deviņas bumbas zem groziem Lizai Čumikai.

Četrās spēlēs DU jau trīs uzvaras, pie tam visas pēc kārtas.