„Daugava” atkrīt uz ceturto vietu

03.11.2014
Ļoti svarīgā Smscredit.lv Latvijas futbola Virslīgas spēlē Daugavpils „Daugava” ar 2:3 piekāpās „Liepājai”, tādā veidā atkrīto uz ceturto vietu turnīra tabulā.

Daugavpils komanda, spītējot sastāva problēmām un aizdomām par saistību ar spēļu rezultātu ietekmēšanu, sestdien devās uz Liepāju, kur tikās ar savu tiešo konkurenti „Liepāju”.

Jau pašā spēles sākumā ar skaistu vārtu guvumu izcēlās Visvaldis Ignatāns, izvirzot „Daugavu” vadībā. Šāds rezultāts saglabājās līdz pirmā puslaika izskaņai, kad Kristaps Grebis panāca 1:1. Otrā puslaika sākumā ar ļoti tālu sitienu Ignatāns atkārtoti panāca 2:1, taču liepājnieki ne tikai atspēlējās, bet beigās arī uzvarēja ar 3:2.

Pēc šīs neveiksmes „Daugava” atkritusi uz ceturto vietu turnīra tabulā (par trīs punktiem vairāk „Skonto”, par diviem – „Jelgavai”), pie tam dala šo vietu tieši ar Liepāju.

Citā spēlē „Ventspils” savā laukumā ar 2:0 pārspēja BFC „Daugavpils”.