„Daugava” zaudē spēli un 3. vietu

06.10.2014
Zaudējums „Skonto” atmetis Daugavpils „Daugavu” no trešās uz ceturto vietu Smscredit.lv futbola Virslīgas kopvērtējumā. Spēlē pret „Skonto” tika piedzīvots zaudējums ar 0:1.

Spēlei starp „Skonto” un „Daugavu” no turnīra tabulas viedokļa bija milzīga nozīme, jo uzvaras gadījumā daugavpilieši vēl pat varētu iesaistīties cīņā par otro vietu, kā arī vēl vairāk uzlabotu izredzes uz trešās vietas iegūšanu.

„Skonto” uz Daugavpili ieradās ar trīs zaudējumiem pēc kārtas, taču šī sērija neturpinājās. Rīdzinieki izskatījās labāk, un pirmā puslaika vidū izspēlēja skaistu kombināciju, kuru ar precīzu sitienu no metriem 13 noslēdza izlases kandidāts Viktors Morozs.
Otrajā puslaikā momenti bija abām komandām, taču vārti vairs tā arī netika gūti, kaut gan epizodiski „Daugava” uzbruka ļoti uzstājīgi.

Cita mūsu komanda BFC „Daugavpils” viesos ar 0:2 zaudēja „Jelgavai”, kas tagad pakāpusies uz trešo vietu turnīra tabulā.