“Daugava” uzvar un pakāpjas uz trešo vietu

23.09.2014
Smscredit.lv futbola Virslīgā svarīgu uzvaru izcīnījusi Daugavpils “Daugava”, kas mājās ar 1:0 pārspēja “Jelgava”. Panākums ļāvis pakāpties uz trešo vietu turnīra tabulā.

Pirms spēles “Daugava” atpalika no jelgavniekiem turnīra tabulā, tādēļ Daugavpils komandu apmierināja tikai uzvara. Spēles likme bija ļoti augsta un tas jutās laukumā, kur gāja ļoti sīksta spēkošanās. Kā izrādījās, šajā spēlē tiks gūti tikai vieni vārti – pirmā puslaika izskaņā ar ļoti skaistu soda sitienu vārtus guva Jevgēņijs Kosmačovs.

Otrajā puslaikā iespējas izcelties bija abām komandām, tajā skaitā vienu reizi tika trāpīts arī pa vārtu pārliktni, bet rezultāts vairs nemanījās. Sešas kārtas līdz turnīra noslēgumam “Daugava” pakāpusies uz trešo vietu, bet BFC “Daugavpils” ir astotajā pozīcijā.