Karatē. Baltic Funakoshi Cup

11.12.2013
Daugavpils BJSS sporta kompleksā (Kandavas ielā 17a) norisinājās starptautiskais bērnu – jauniešu Karatē turnīrs „Baltic Funakoshi Cup”. Sacensībās, ko organizēja Daugavpils Karatē Akadēmija „LFSKA” sadarbībā ar pilsētas Sporta pārvaldi, piedalījās vairāk nekā 100 jaunie karatisti no 13 Lietuvas un Latvijas pilsētām.

Jaunie karatisti baltos kimono cīnījās savās vecuma grupās par godalgām trijās kategorijās: KATA (kompleksi), KUMITE (cīņas) un OPEN - KUMITE. Kopumā tika sadalīti 36 medaļu komplekti un 10 Kausi („Baltic Funakoshi Cup”), kas nosaukti par godu leģendārajam karatē pamatlicējam un kuri tika pasniegti labākajiem karatistiem, kas savās vecuma grupās KATA un KUMITE kategorijās kopsummā uzrādīja visaugstāko rezultātu.

Daugavpili pārstāvēja mūsu Karatē Akadēmijas „LFSKA” (prezidents Andrejs Komars, 6. dans) karatisti, kas sīvā konkurencē izcīnīja 4 pirmās vietas (Aleksandra Petrovska, Ēriks Medņikovs (divās kategorijās) un Vilnis Kokins, 8 otrās vietas (Vinsents Sivačovs, Vilnis Kokins, Andris Jacišins, Vadims Stepanenko, Aleksandra Petrovska, Anastasija Kacs un Deniss Petrovskis) un 8 trešās vietas (Aleksandra Petrovska, Veronika Bogdanova (trijās kategorijās), Danis Misāns, Vadims Stepanenko un Anastasija Kacs (divās kategorijās)), kā arī izcīnīja 1 Kausu. Par “Baltic Funakoshi Cup” ieguvēju savā vecuma grupā kļuva mūsu Ēriks Medņikovs, kas uzvarēja gan KATA, gan KUMITE.

Svinīgā gaisotnē ar medaļām un Kausiem tika apbalvoti turnīra godalgu ieguvēji, visu komandu oficiālajiem pārstāvjiem tika pasniegtas piemiņas dāvanas, kā arī mūsu Akadēmijas „LFSKA” jaunajam Meistaram Jurijam Oreham tika pasniegts „Shodan” (Pirmais Dans) sertifikāts par eksāmenu, ko viņš veiksmīgi nokārtoja šī gada rudenī mūsdienu Karatē Patriarham Kennetam Funakoši (10. dans, ASV).

Karatē Akadēmijas „LFSKA” administrācija pateicas Visiem Akadēmijas Meistariem, sportistiem – karatistiem un viņu gimenēm, kā arī Daugavpils Sporta pārvaldes un BJSS vadībai un personālam par lielisku darbu un sniegto atbalstu!

Detalizētāka informācija pieejama Akadēmijas „LFSKA” mājaslapā: www.karateshotokan.lv

Autors: info „LFSKA”
Foto: kadri no turnīra