Daugavpilī notiks Latvijas Frisbija līgas sabraukuma posms

20.12.2013
Sestdien Daugavpils Olimpiskajā centrā norisināsies Latvijas Frisbija līgas otrais sabraukuma posms, kurā spēlēs arī Daugavpils Universitātes vīriešu komanda.

Latvijas Frisbija līgā šogad piedalās 15 komandas no dažādiem Latvijas reģioniem. Astoņas komandas cīnās par godalgām vīriešu, bet septiņas komandas sieviešu konkurencē. Pirmo reizi turnīrā piedalās arī Daugavpils Universitātes meiteņu komanda, kas spēlē apvienotajā komandā ar valmierietēm.

DU puišu komanda čempionātā piedalās otro reizi un iepriekšējā gadā tika ieņemta sestā vieta. Komandas sastāvs starpsezonā ir diezgan ievērojami mainījies, jo vairāki iepriekšējo gadu pamatsastāva spēlētāji ir absolvējuši universitāti.

Pirmajā sabraukuma turnīrā Rīgā tika piedzīvoti trīs zaudējumi, bet vēl trīs spēles tiks aizvadītas sestdien Daugavpilī. Komandas sastāvā pirmo reizi spēlēs arī leģionārs no Lietuvas. Pretiniekos būs spēcīgas Rīgas komandas „Ultimate Decision”, „Soulfly UD” un „Mind Power Victory”. Ļoti svarīgi būs labi nospēlēt jau pirmajā spēlē pret MPV, ko iepriekšējā sezonā izdevās uzvarēt. UD un „Soulfly” ir komandas, kas pretendē uz Latvijas čempionāta godalgām.

Spēļu sākums rīt plkst. 11:00. Visas spēles norisināsies centrālajā Daugavpils Olimpiskā centra laukumā.

Spēļu kalendārs:
11:00 Daugavpils Universitāte – Mind Power Victory
11:40 Soulfly UD – Ultimate Decision
12:40 Daugavpils Universitāte – Ultimate Decision
13:20 Mind Power Victory – Soulfly UD
14:20 Daugavpils Universitāte – Soulfly UD
15:00 Mind Power Victory – Ultimate Decision