Florbolisti uzvar dramatiskā galotnē

11.11.2013
Latvijas 1. florbola līgā veiksmīgi turpina spēlēt „Rēzekne/Dinaburga”, kas kārtējā mājas spēlē dramatiskā galotnē ar 6:5 pārspēja Cēsu „Lekrings-1”.

Spēle pret Cēsu komandu iesākās ar ātri ielaistiem vārtiem, bet tikpat ātri Ivans Kokins atjaunoja līdzsvaru. Spēles turpinājumā komandas guva vārtus pamīšus un līdz pat 57. minūtei rezultāts bija neizšķirts – 4:4.

Pēdējās trīs minūtēs norisinājās interesantākais. Pēc Marka Višņakova un Aleksandra Grehova gūtajiem vārtiem Daugavpils un Rēzeknes apvienotā komanda izvirzījās vadībā ar 6:4, bet 79 sekundes līdz pamatlaika beigām viesi panāca 5:6. Atlikušajā laikā viesi pat nomainīja vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju, bet izglābties viņiem neizdevās.

„Dinaburga” komandā divus vārtus guva Višņakovs, kuram arī viena piespēle.