Peldētāji sacentās Rēzeknē

16.05.2013
Daugavpils BJSS peldētāji 11. maijā sacentās Rēzeknes pilsētas čempionātā, iegūstot diezgan prāvu medaļu skaitu.

Sacensības Rēzeknē pulcēja diezgan spēcīgu dalībnieku sastāvu no daudzām Latvijas pilsētām, tajā skaitā arī spēcīgo Valmieru. No Daugavpils sportistiem par uzvarētāju kļuva Elvīra Fraņova, kura uzvarēja 100 metru peldējumā uz muguras.

100 metru peldējumā uz muguras puišu konkurencē vislabāko laiku uzrādīja Marks Smirnovs. Netrūka arī citu godalgu. Aleksejs Suhorukovs ieguva trešo vietu 50 metru brīvajā stilā, Elvīra Fraņova bija trešā 50 metru tauriņstilā, Valērijs Kligulis otrais 50 metru tauriņstilā, ko atkārtoja Marks Smirnovs 100 metru tauriņstilā. Šajā disciplīnā trešais bija Maksims Harlaps.

100 metru peldējumā uz muguras trešā vieta Boženai Glušakovai, bet Anna Samsonova savā grupā ieņēma otro pozīciju. Milana Špiļko savā grupā bija trešā. 100 metru brasā meitenēm Aleksandra Drizlionoka ieņēma otro vietu. To pašu paveica Artūrs Potašovs, aiz sevis atstājot Dmitriju Firsovu.

Noslēgumā jāpiemin, ka 100 metru brasā puišiem savā grupā Artjoms Novickis bija otrais, bet Potašovs bija otrais divreiz garākā distancē. Otrais savā grupā arī Harlaps.