DU sieviešu frisbija komanda ieņem 3. vietu Universiādē

18.03.2013
Daugavpils Universitātes sieviešu komanda Latvijas Universiādē frisbijā ieguvušas trešo vietu, bet par turnīra vērtīgāko spēlētāju tika atzīta komandas kapteine Evija Arste. Vīriešu komanda ieguva piekto vietu.

Divu dienu laikā Valmierā norisinājās Latvijas Universiādes sacensības frisbijā sieviešu un vīriešu grupā. Patīkami pārsteidza sieviešu komanda, kas šajās sacensībās startēja pirmo reizi.

DU meitenes pirmajā dienā izcīnīja trīs uzvaras, pārspējot Liepājas Universitāti (8:4), Rīgas Stradiņa universitāti (10:5), Latvijas Lauksaimniecības universitāti (11:8). Vienīgais zaudējums tika piedzīvots pret Rīgas Tehnisko universitāti (7:11), kas turnīru noslēdza otrajā vietā.

Svētdien DU ar 2:11 piekāpās visspēcīgākajai universiādes komandai LU, bet cīņā par bronzu pārliecinoši ar 13:3 sagrāva LLU. Par visa turnīra vērtīgāko spēlētāju kļuva komandas kapteine Evija Arste, saņemot balvu savā dzimšanas dienā. Viņai arī vislabākie aizsardzības (1,83 vidēji spēlē) un piespēlētājas rādītāji (vidēji 6 piespēles).

Vēl komandā spēlēja: Baiba Lutere, Līga Careva, Zane Buculāne, Kristīne Babris, Kristīne Volodina un Marta Soldāne.

Vīriešu komanda ieņēma piekto vietu, izšķirošajās spēlēs spraigā cīņā divas reizes pārspējot Rīgas Stradiņa universitāti ar 11:8 un 12:11. Citās spēlēs tika piedzīvoti zaudējumi pret LU (8:11), LLU (7:10), RTU (3:11) un Liepājas Universitāti (3:11).

Par visa turnīra labāko punktu guvēju kļuva Rihards Znotiņš, kurš vidēji spēlē guva 3,17 punktus.

Vīriešu komandā spēlēja Andrejs Sergejevs, Ēriks Selickis, Nauris Mackevičs (kapteinis), Lauris Priede, Arvis Vaļuks.