Daugavpilieši startēja Latvijas ziemas čempionātā airēšanā

22.01.2013
Airēšana ziemā vairs nevienam nav nekas šokējošs, jo pastāv vairāki trenažieri un sacensību veidi, kā airētājiem uzturēt sevi labā fiziskā formā arī ziemā. Daugavpils BJSS, kā arī klubu „Elpa” un LATC audzēkņi brīvdienās piedalījās Latvijas ziemas čempionātā airēšanā uz Concept 2 trenažieriem.

Starp pieaugušajiem no daugavpiliešiem vislabāk nostartēja talantīgais Vjačeslavs Gorins, kurš kvalifikācijas peldējumā uzrādīja visātrāko rezultātu, bet finālā pavisam nedaudz piekāpās konkurentam, ieņemot otro vietu.

Ļoti iepriecināja vairāki jaunie airētāji, kuriem tā bija debija šādās sacensībās. Starp C grupas junioriem (1999. dzimšanas gads un jaunāki) Artūrs Škutāns uzrādīja otro labāko rezultātu, bet Jevgēņijam Bobilevam, neskatoties uz to, ka viņš bija krietni jaunāks par konkurentiem, līdz pjedestālam pietrūka nedaudz.

Masters grupā Vladimirs Pupeļs ieguva otro vietu un sudraba medaļu. Adaptīvajā grupā pilns medaļu komplekts „Elpas” airētājiem – kārtējā uzvara Andrejam Kirinam, otrais bija Aleksejs Korsaks, bet trešais Jevgēņijs Saharovs.

Noslēdzošajā sprinta distancē duetiem daugavpiliešu pāris Viktorija Vedļa un Maksims Jepifanovs ieguva ceturto vietu. Mūsu sportistus trenē Aleksejs Lavrenovs un Ludmila Ivanova.