Karatē. Funakoshi Cup

14.12.2012
Daugavpils BJSS sporta zālē (Kandavas ielā 17a) norisinājās Starptautiskais bērnu – jauniešu Karatē turnīrs „Funakoshi Cup”. Sacensībās, ko organizēja Daugavpils Karatē Akadēmija „LFSKA”, piedalījās ap 150 jauno karatistu no Lietuvas, Latvijas, Latgales un Daugavpils.

Jaunie karatisti cīnījās par godalgām divās kategorijās KATA un KUMITE savās vecuma grupās. Kopumā tika sadalīti 19 medaļu komplekti un 10 kausi („Funakoshi Cup”), kas nosaukti par godu leģendārajam karatē pamatlicējam un kuri tika pasniegti labākajiem karatistiem, kas savās vecuma grupās KATA un KUMITE kategorijās kopsummā uzrādīja visaugstāko rezultātu. Daugavpili pārstāvēja mūsu Karatē Akadēmijas „LFSKA” (prezidents Andrejs Komars, 6. dans) karatisti, kas sīva konkurencē izcīnīja 5 Pirmās vietas (Aleksandra Petrovska, Vinsents Sivačovs, Ēriks Medņikovs, Deniss Kuranovs, Vladislavs Kaveckis), 5 Otrās vietas (Vinsents Sivačovs, Vilnis Kokins, Alisa Ivaņko, Egita Dobrovoļska, Aleksandra Lebedeka) un 4 Trešās vietas (Aleksandra Petrovska, Aleksandra Lebedeka, Jurijs Orehs, Sergejs Kudlis), kā arī izcīnīja 3 kausus. Par vērtīgo Funakoši kausu ieguvējiem kļuva Aleksandra Petrovska, Vinsents Sivačovs un Ēriks Medņikovs.

Svinīgās turnīra atklāšanas ceremonijas laikā tika pasniegti diplomi Daugavpils Karatē Akadēmijas „LFSKA” jaunajiem karatistiem Armandam Grosbergam, Aleksandrai Petrovskai un Ērikam Medņikovam par veismīgiem startiem Pasaules Karatē Čempionātā Šiauliai pilsētā Lietuvā. Mihailam Špiļevojam tika pasniegts Pirmā Dana sertifikāts, ko viņš nokārtoja šī gada pavasarī mūsdienu Karatē Patriarham Kennetam Funakoši (10. dans, ASV). Turnīra atklāšanas ceremonijā skatītājus priecēja vokālās grupas uzstāšanās Viktorijas Kacs vadībā un Vinsenta Sivačova akustiskās ģitāras solo izpildījums.

Karatē Akadēmijas „LFSKA” administrācija pateicas Visiem karatistiem un viņu gimenēm, kā arī BJSS skolas un Daugavpils Centra vidusskolas vadībai un personālam par lielisku darbu un sniegto atbalstu!

Detalizētāka informācija pieejama Akadēmijas „LFSKA” mājaslapā: www.karateshotokan.lv

Autors: info „LFSKA”
Foto: kadri no turnīra