DU lielisks izbraukums Igaunijā

18.12.2012
Lieliski Schenker volejbola līgā divas spēles pret vadošajām komandām izbraukumā aizvadījusi “Daugavpils Universitāte”, kas tika pie četriem no sešiem iespējamajiem punktiem.

Sestdien daugavpilieši tikās ar vairākkārtējiem līgas čempioniem “Selver”. Pēc zaudēta pirmā seta (22:25) sekoja uzvaras trīs nākamajos, kas nodrošināja vienībai pirmo uzvaru pār “Selver” – 25:23, 29:27, 25:21. 22 punkti šajā spēlē Vitālijam Cinnem, 13 – Ērikam Voroņko, bet 12 Edgaram Točam.

Svētdien DU atkal bija tuvu sensācijai, kad pretī stājās vēl viena spēcīga igauņu komanda TTU. Pirmajos divos setos tika zaudēts (18:25, 23:25), toties nākamajos divos pārliecinošas uzvaras ar rezultātu 25:19 un 25:12. Izšķirošajā setā zaudēts ar 12:15, tomēr svarīgs punktus turnīra tabulā tika iegūts. Uzbrukuma līdera lomu uzņēmās Edgars Točs (19 punkti), kuram piebalsoja arī Ēriks Voroņko (15), Vitālijs Cinne (14) un Aleksandrs Samuilovs (12).

Šāds veiksmīgs sniegums izbraukumā patīkami pārsteidzis, pie tam arī turnīra tabulā ļāvis pakāpties uz sesto pozīciju. Nākamā spēle ceturtdien savās mājās pret tuvākajiem sekotājiem “Poliurs/Ozolniekiem”.