Vieglatlētiem trīs sacensību rekordi Krāslavā

07.06.2012
7. jūnijā Krāslavā norisinājās tradicionālās sacensības dažādās lēkšanas un mešanas disciplīnās. Daugavpils sportisti iepriecināja ar trīs jauniem maču rekordiem.

Šāda veida sacensības Krāslavā norisinās vairāk nekā 10 gadus. Šoreiz tajās piedalījās ne tikai Latgales un Jēkabpils komandas, bet arī viesi no Baltkrievijas.

Lēkšanas trīscīņā (60 metru skrējiens, tāllēkšana un lēkšana no vietas) mūsu visjaunākie dalībnieki (D grupa) Artjoms Pankratjevs un Olga Davidenko ieņēma godalgotās vietas. Pankratjevs bija otrais, bet Olga – trešā.

C grupā trešo vietu šajā pašā disciplīnā ieguva Arina Ļeščova. Trešā vieta arī Ņikitam Gecēvičam. Augstlēkšanas trīscīņā nepārspēts bija Aleksandrs Semjonovs, bet otrais šoreiz Vitālijs Strelkovs. Mūsu vidējās grupas 4*100 metru stafetes komanda (Maculevičs, Ļeščova, Inkina, Ševčuks) ieņēma trešo pozīciju.

Visvecākajā grupā panākumi neizpalika, neskatoties uz to, ka Daugavpils komandā startēja gados krietni jaunākās Anastasija Karpekina un Dagnija Ciematniece. Sākumā viņas palīdzēja Aleksandram Semjonovam un Oļegam Gedzjunam uzvarēt stafetē, bet pēc tā laboja sacensību rekordus.

Karpekinai jauns sacensību rekords lēkšanas trīscīņā, bet Dagnija Ciematniece uzstādīja jaunus rekordus lodes grūšanā un augstlēkšanā. Lielisks starts mūsu meitenēm!

Vieglatlētu treneris Jāzeps Markevičs pēc sacensībām pauda prieku par sasniegtajiem rezultātiem, kā arī izteica milzīgu pateicību Izglītības departamentam par sagādāto ērto autobusu.