Daugavpils jaunie spīdvejisti sagrauj ukraiņus

22.06.2012
Apmēram divi tūkstoši skatītāju nolēma klātienē pavērot Daugavpils jaunos spīdvejistus, kuriem nākotnē būs jāuzņemas Daugavpils “Lokomotīves” līderu lomas. Pārbaudes cīņā ar pasaules komandu no Ukrainas tika uzvarēts ar 55:30.

Šīs sacīkstes ievērojami atšķīrās no tām, ko mēs redzam ikdienā. Abu komandu sastāvos bija praktiski tikai jaunie spīdvejisti, pie tam “Lokomotīves” rindās uzreiz trīs spīdvejistiem tās bija pirmās ugunskristības.

Jau pirmajā braucienā lielo spriedzi neizturēja Vadims Timermans, kurš startēja krietni par ātru. Arī turpinājumā mūsu jaunajiem braucējiem klājās grūti, tomēr vairākos braucienos viņi prata iepriecināt. No jauniešu trio vislabāk sevi pierādīja Andrejs Kovaļčuks, kurš četros braucienos atveda piecus punktus. Trīs reizes trešais finišēja Jevgēņijs Kostigovs, bet divi punkti Timermanam.

Labākie mūsu rindās bija jau krietni pieredzējušākie spīdvejisti. Visvairāk iepriecināja Andžejs Ļebedevs, kuram komplekts jeb uzvaras visos piecos braucienos. Viņš arī vairākkārt izklaidēja publiku ar dažādiem paraugdemonstrējumiem.

12 no 12 punktiem Jevgēņijam Karavackim, par vienu mazāk Vjačeslavam Giruckim, bet Ivanam Pļešakovam septiņi. Šaubu par Daugavpils komandas uzvaru nebija nekādu, tādēļ rezultāts 55:30 bijis likumsakarīgs.