„Lokomotīvei” zaudējums viesos

02.07.2012
Salīdzinoši solīdi Polijas 1. spīdveja līgā izbraukumā izdevies nobraukt Daugavpils „Lokomotīves” spīdvejistiem, kuri piekāpās Grudzjoncas „GTŽ” ar 37:53.

Šosezon viesos mūsējie nav spīdējuši, tādēļ reti kurš cerēja uz brīnumu pret „GTŽ”. Ņemot vērā, ka uz šiem mačiem netika izsaukts zviedrs Mikaels Makss un dānis Kenets Hansens, zaudējums ar šādu rezultātu vairāk jāuztver kā panākums.

Sākums gan bija ļoti bēdīgs, jo jau pēc diviem braucieniem 3:15. Likās, ka no sagrāves neizvairīties, tomēr ar Romānu Považniju priekšgalā turpinājums bija sekmīgs. Sestajā braucienā Vjačeslavs Giruckis pārī ar Kjastu Podžuku pat tika pie dubultpanākuma.

Považnijam šajās sacīkstēs 13 punkti, bet Podžukam astoņi. Uzreiz četriem mūsu spīdvejistiem pa četriem punktiem (Karavackim, Giruckim, Ļebedevam, Tarasenko), bet Pļešakovs palika tukšā.

Ļoti tuvu iekļūšanai „Grand Prix” atlases finālam bija Kjasts Podžuks, tomēr pretendentu cīņā ieņēma astoto vietu, ar ko izrādījās par maz. Iekļūšanai labāko pieciniekā pietrūka tikai punkta.