“Daugava” atgriežas tabulas galvgalī

28.06.2012
Trešdien noslēdzās visas Latvijas futbola Virslīgas 16. kārtas spēles. Daugavpils “Daugava”, pateicoties vieglajai uzvarai pār “Jūrmalu”, pratusi atgūt pirmo pozīciju turnīra tabulā.

Daugavpilieši otrdien uzņēma “Jūrmalas” spēlētājus, kuriem pirmajā aplī tika zaudēts ar 1:6. Šoreiz cīņa ritēja pēc daugavpiliešiem izdevīga scenārija. Jau pašā sākumā iesist varēja Vladimirs Volkovs, bet trāpīja pa stabu. Ko neizdarīja viņš, to paveica Mihails Ziziļevs, kritienā gūstot vārtus pēc Jurija Sokolova centrējuma.

Arī turpinājumā “Daugavai” bija liels pārsvars, kas realizējās ar Georgijs Uļjanovs vārtiem pirmā puslaika izskaņā. Otrajā puslaikā Uļjanovs trāpīja arī pa vārtu pārliktni, bet vēl vairāki momenti tika izniekoti. Uzvara ar 2:0, kas ļāvusi pakāpties uz pirmo vietu, jo vairāki konkurenti zaudēja punktus.