BFC “Daugava” uzvar Zēnu futbola festivālā

02.07.2012
Jau otro reizi pēdējo trīs gadu laikā lieliski “Zēnu futbola festivālā” nostartējuši Daugavpils jaunie futbolisti. Četru vecuma grupu summā BFC “Daugava” apsteidza tādas futbola skolas kā “Skonto”, “Ventspils”, “Liepājas Metalurgs”.

“Zēnu futbola festivāls” no citiem futbola turnīriem atšķirās ar to, ka šeit četru dažādu vecuma grupu komandas cīnās nevis par konkrēti savas komandas panākumu, bet gan krāj punktus kopējai klubu ieskaitei (katras vecuma grupas komanda aizvada spēles ar citiem vienaudžiem, bet uzvar nevis vecuma grupas komanda, bet gan tas klubs, kura vecuma grupu komandām kopvērtējumā ir vislielākā punktu summa).

U9, U10, U11 un U12 komandu cīņās BFC “Daugava” ieguva diezgan drošu pirmo vietu, par pieciem punktiem apsteidzot “Šitika Futbola skolu”, bet par 14 “Liepājas Metalurgu”.

No mūsu komandām vissekmīgāk cīnījās U9 un U10 komandas, kuras nezaudēja nevienu no spēlēm. 20 kopsummā aizvadītajās cīņās izcīnītas 14 uzvaras, trīs reizes nospēlēts neizšķirti un tikai trīs reizes zaudēts.