Jautrajās stafetēs visātrākie un jautrākie “Attīstības partijas” pārstāvji

07.06.2012
Tuvojas noslēgumam sporta svētki pilsētas mikrorajonos. Vistālakajā Daugavpils punktā Križos tika aizvadītas jautrās stafetes. Astoņu komandu konkurencē ļoti, ļoti sīvā cīņā pirmo vietu izrāva “Attīstības partija”.

Lai arī sākotnējā interese par sacensībām bija minimāla, neilgi pirms to sākuma komandas sāka aktīvi pieteikties, kopā sapulcinot astoņas blices. Katrā no komandām bija jābūt vismaz divām meitenēm. Visiem dalībniekiem bija jāveic četras stafetes, kuras nebija pārāk sarežģītas, taču bija vajadzīga gan roku, gan taktiskā veiklība. Protams, arī fiziskais spēks.

Jau pēc pirmajām divām stafetēm izkristalizējās divas favorītkomandas – Attīstības partija un Vāverīte. Pirmajās stafetēs uzvara “deputātiem”, bet trešajā, pateicoties “Attīstības partijai” piešķirtajam sodam, pirmo vietu ieguva “Vāverīte”. Arī pēdējā stafetē uzvarai šai komandai, taču par nepareizi veikto finiša taisni – komandai soda punkts, kas ļāva pirmo vietu noturēt “Attīstības partijai”.

Trešo vietu pēdējā stafetē izrāva vietējā Križu komanda “Kubik Rubik”, par vienu punktu no viņiem atpalika “Sokol Team”.

Uzvarētāju sastāvā startēja Ņikita Jurtjajevs, Ēvalds Kuļikovs, Antons Volodjko, Valdis Kromāns, Veronika Baltkaula, Jūlija Pupina.

Galējie rezultāti:
1. Attīstības partija 7
2. Vāverīte 7
3. Kubik Rubik 15
4. Sokol Team 16
5. Snikersi 18
6. Sifoni 24