Dobrovoļskim divi vārti, bet Latgalei atkal zaudējums

01.03.2012
Drūmā Latvijas Atklātā hokeja čempionāta sezona tuvojas tās noslēgumam. Daugavpils „Latgalei” jau sen vairs nav par ko cīnīties, atskaitot tās godu. Diemžēl arī trešdienas izbraukuma spēlē pret „Energija” tika piedzīvota neveiksme – 3:5.

Abas komandas turnīra tabulā atrodas līdzās, taču nevienai no tām nav izredžu tikt izslēgšanas mačos. Ja „Latgalei” izdotos uzvarēt, vēl rastos iespēja pakāpties uz astoto vietu, bet neveiksmes gadījumā būtu skaidrs, ka augstāk par devīto vietu mēs vairs nevaram tikt.

Diemžēl piepildījās otrais scenārijs. Visu maču daugavpilieši atradās iedzinēju lomā, taču pretinieks netika atlaists tālu. Pēc pirmā perioda 1:2, bet pēc otrā 2:4. Pēdējā trešdaļā komandas vēlreiz apmainījās ar vārtu guvumiem, bet tas spēles iznākumu neietekmēja – 5:3 „Energija” uzvara.

„Latgalei” divus vārtus guva Aleksandrs Dobrovoļskis, savukārt Vitālijam Ļeščovam vārti un divas piespēles.