„Latgale” sezonu noslēdz ar minimālu zaudējumu

12.03.2012
„Latgales” hokejisti Latvijas Atklātā hokeja čempionāta regulārās sezonas pēdējā spēlē savu skatītāju priekšā ar 3:4 piekāpās „SMSCredit.lv”. Sezona noslēgta devītajā pozīcijā.

Uz sezonas noslēdzošo spēli sanāca krietns cilvēku skaits, kas mudināja hokejistus spēlēt aktīvi. Neskatoties uz to, ka no turnīra tabulas viedokļa mačam nebija nekādas nozīmes, cīņa bija spraiga. Pirmie vadībā pēc Aleksandra Dobrovoļska metiena izvirzījās daugavpilieši. Viesi ātri vien rezultātu izlīdzināja, bet otrā perioda sākumā atkal vārti „Latgalei”. Šoreiz izcēlās Dmitrijs Fuņikovs.

Vienu vārtu pārsvaru izdevās saglabāt līdz 34. minūtei. Atlikušajā trešdaļas laikā „SMS” guva divus vārtus pēc kārtas, pārņemot vadību. Atjaunot līdzsvaru izdevās Renāram Zeltiņam, taču novadīt spēli vismaz līdz pēcspēles metieniem neizdevās. Viesi guva ceturtos vārtus, uzvarot maču ar 4:3.

Šī „Latgales” neveiksmīgā sezona noslēgusies ar devīto vietu desmit komandu konkurencē. Gaidīsim nākamo gadu!