Latgale pārtrauc zaudējumu sēriju

05.03.2012
Sešu zaudējumu sēriju izdevies pārtraukt Daugavpils „Latgales” hokejistiem, kuri viesos ar 2:1 pārspēja „Prizmu”. Uzvaras vārtus guva Renārs Zeltiņš.

Daugavpiliešiem cerību tikt izslēgšanas spēlēs jau nebija kādu laiku, toties rīdziniekiem tādas vēl ir joprojām. Tieši rīdzinieki arī labāk uzsāka maču, izceļoties spēles astotajā minūtē. Kā izrādījās vēlāk, vairāk vārtus pretinieks negūs. Savukārt daugavpilieši iemest prata divreiz.

Otrajā trešdaļā izlīdzinājumu mums panāca Sandis Virkstenis, savukārt uzvaru nodrošināja Renāra Zeltiņa precīzais raidījums pēdējā perioda vidū. Turnīra tabulā „Latgales” pozīciju panākums nav uzlabojis – joprojām devītā vieta. Sezonas noslēdzošā spēle 10. martā savā laukumā pret „SMSCredit.lv”.