„Latgales” florbolisti uzvar pirmajā pusfinālā

12.03.2012
Lieliski pirmo Latvijas 1. florbola līgas pusfinālsērijas spēli Madonā izdevies aizvadīt „Latgalei”, kas ar 8:4 pārspēja vietējo blici.

Debijas sezona „Latgalei” joprojām turpina izvērsties ļoti sekmīgi. Pirmo reizi komanda ne tikai kvalificējusies izslēgšanas mačiem, bet arī tikusi jau līdz pusfinālam. Tur mūsu spēlētājus sagaidīja tikšanās ar „Madonu”, kas bija pāra favorīte.

Pirmais periods mājiniekiem arī padevās labāks, tomēr tikai pirmais. Ja pēc 20 nospēlētajām minūtēm, rezultāts uz tablo bija 2:1 madoniešu labā, tad jau nākamajā pārtraukumā vadībā devās „Latgale” – 4:2. Pēdējā periodā pretinieks ne tikai netika tuvāk, bet arī zaudēja vēl vairāk. Atsevišķi rēķinot trešajā trešdaļā uzvara ar 4:2, bet summā 8:4!

Otrā sērijas spēle 17. martā Daugavpils Olimpiskajā centrā plkst. 20:00. Madonā pa trīs rezultativitātes punktiem Sergejam Aleksandrovam (0+3), Maksimam Terehovam (1+2) un Igoram Kalnačam (2+1).