Latgale nespēj noturēt pārsvaru pret Junioru

13.02.2012
Divus labus periodus Latvijas Atklātā hokeja čempionāta spēlē pret Junioru aizvadījuši Latgales hokejisti, tomēr pēdējā periodā neizdevās noturēt labvēlīgo rezultātu. Beigās zaudējums ar 4:7.

Viesi uz Daugavpili ieradās ļoti retinātā sastāvā, kas ļāva cerēt mājiniekiem uz labvēlīgu iznākumu. Sākums patiešām izdevās, jo jau 2. minūtē Mihails Smirnovs atklāja rezultātu.

Otrās trešdaļas ievadā Oļegs Ņikiforovs dubultoja pārsvaru, bet tad minūtes laikā Juniors atbildēja ar diviem precīziem raidījumiem, līdzsvarojot cīņas rezultātu.

Šāds notikumu pavērsiens nesalauza Latgali, kas atjaunoja divu vārtu handikapu. Diemžēl līdz 2. perioda beigām vienus vārtus viesi atguva.

Par izšķirošo spēles lūzuma punktu kļuva trešās trešdaļas pirmā puse, kad sešu minūšu laikā viesi iemeta trīs bezatbildes vārtus, šādā veidā praktiski izšķirot uzvarētāju likteni. Beigās ielaisti vēl vieni vārti un 4:7.

Pa vārtiem un rezultatīvai piespēlei mūsu rindās Ņikiforovam un Smirnovam. Turnīra tabulā daugavpilieši joprojām ieņem devīto vietu.