Latgales florbolistiem uzvara un zaudējums

13.02.2012
Svētes pamatskolā divus Latvijas 1. florbola līgas mačus aizvadījuši “Latgales” florbolisti. Vienā no tiem izdevās pārspēt “Jelgavas novadu”, bet otrā piedzīvota neveiksme.

Sestdienas spēli “Latgale” nez vai vēlēsies atcerēties, jo reālu izredžu pacīnīties par punktiem nebija. Katrā no periodiem pārāks bija pretinieks, bet vienu brīdi rezultāts uz tablo bija pat 3:11. Tikai pašā galotnē izdevās atspēlēt trīs vārtus, kas nedaudz uzlaboja omu – 6:11.

Svētdien par šo neveiksmi izdevās reabilitēties ar uzviju. Pēc pirmā perioda 6:3 daugavpiliešu labā, bet pēc otrā jau 11:5. Mača izskaņā Jelgavas novads spēja nedaduz samazināt pārsvaru, bet uzvaru no rokām “Latgale” neizlaida – 13:11.

Savā grupā “Latgale” saglabā otro vietu, bet Svētes pamatskolā visspilgtāk divu dienu garumā nospēlēja Igors Kalnačs. Viņam divos mačos deviņi rezultativitātes punkti – trīs vārti un sešas piespēles.