Basketbolistēm zaudējums pret Cēsīm

06.02.2012
Daugavpils Universitātes basketbolistes Latvijas Sieviešu basketbola līgas mājas mačā ar 44:82 piekāpās Cēsīm.

Cēsis sezonas gaitā pastiprinājušas savu sastāvu ar vairākām ļoti spēcīgām Latvijas izlases kandidātēm, šī iemesla dēļ demonstrējot ļoti labu sniegumu. Vienā no spēlēm izdevās pat apspēlēt čempionāta līdervienību TTT Rīga, kas turnīra tabulā ļauj ieņemt stabilu otro pozīciju.

Daugavpils basketbolistes cerēja sagādāt pretiniecēm nopietnu pretspēku, taču šoreiz tas neizdevās. Pirmajā puslaikā ļoti švaki darbojās mūsu aizsardzība, kas pretiniecēm ļāva iemest 48 punktus. Arī uzbrukumā negāja tik labi, kā gribētos. Pēc nospēlētajām 20 minūtēm 24:48.

Otrajā spēles pusē radīt lūzumu neizdevās, tādējādi piedzīvots pārliecinošs zaudējums ar 44:82. Rezultatīvākā mūsu rindās ar desmit punktiem bija Santa Baltace, savukārt Oļesjai Jevsejevai un Olgai Kazakevičai pa deviņiem punktiem. Uzbrukuma līderei Kristīnai Eglei astoņi punkti. Nākamais mačs jau otrdien viesos pret TTT Juniorēm.