DU volejbolisti divās spēlēs tiek pie viena punkta

16.01.2012
„Daugavpils Universitātes” volejbolisti aizvadītajā nedēļas nogalē nav izmantojuši iespēju uzlabot savu situāciju turnīra tabulā. Divās spēlēs iegūts tikai viens no sešiem iespējamajiem punktiem.

Sestdien mūsu vienībai pretī stājās „Biolars”. Pretinieks spēli sāka pagalam vāji, ko mājinieki arī prasmīgi izmantoja. Bez lielām problēmām pirmais sets noslēgts ar panākumu 25:17. Diemžēl jau nākamajā setā viesi sāka servēt krietni sekmīgāk, pie tam pielika arī aizsardzībā, reabilitējoties par zaudējumu pirmajā setā – 25:18.

Šūpoles turpinājās arī trešajā setā, kurā atkal bez jebkādiem variantiem pārāki daugavpilieši (25:18), bet ceturtajā setā bija visas iespējas arī pielikt punktu spēlei. Šoreiz nekā un zaudējums ar 26:28. Piektā seta galotnē mūsu puiši bija vadībā ar 14:12, tomēr tik nepieciešamo pēdējo punktu tā arī neguvām. Zaudējums ar 14:16. Viens punkts turnīra tabulā gan tik gūts.

Svētdien mūs sagaidīja jau krietni augstāks raudzes pretinieks „TTU”. Uzvaras gadījumā turnīra tabulā „DU” atgūtu trešo vietu, tomēr spēka un pacietības pietrūka tikai pirmajam setam. Tas tika uzvarēts ar 25:22, savukārt turpinājumā šaubu par igauņu pārspēku nebija nekādu. Viņi bija labāki gan blokā, gan servē, gan arī uzbrukumā. Lai arī daugavpilieši cīnījās (netrūka arī asumu un asu vārdu pārmaiņu), reālu izredžu apdraudēt viesu uzvaru nebija – 25:22, 15:25, 17:25, 19:25.

Pirmajā spēlē labākais mūsu komandā ar 24 punktiem bija Vitālijs Cinne, bet svētdien pa 11 punktiem Ērikam Voroņko un Edgaram Točam.

21. janvārī „DU” aizvadīs mājas spēli pret „Lāsi-R/Rīga”. Mačs tiks aizvadīts Daugavpils BJSS lielajā zālē.