Latgales neveiksmju sērija turpinās

16.01.2012
Nekādi pie uzvaras Latvijas Atklātajā hokeja čempionātā nespēj tikt „Latgales” hokejisti. Šoreiz viesos ar 4:6 zaudēts „Zemgalei/JLSS”.

Jau trešajā minūtē ielaistie vārti nesalauza daugavpiliešus, kuri pirmās trešdaļas izskaņā atjaunoja līdzsvaru uz rezultāta tablo. Izcēlās Sandis Virkstenis. Arī otrajā trešdaļā uz pretinieku precīzo metienu ar to pašu atbildēja ari „Latgale”, tādējādi pirms izšķirošajām 20 minūtēm cerīgais 2:2.

Diemžēl tikt vismaz pie kāda punkta neizdevās. Minūtes un deviņu sekunžu laikā ielaisti divi vārti, uz ko pratām atbildēt ar Artjoma Balabas precīzo raidījumu, taču mājinieki atkal īsā laikā bija precīzi divkārt, izšķirot mača iznākumu – 6:3. Punktu spēlei ar gūtiem vārtiem pielika Jānis Lazdāns, bet lielas nozīmes šim precīzajam metienam nebija.

Nākamais mačs jau trešdien savā laukumā pret lietuviešu „Energija”. Šajā spēlē jāpārtrauc deviņu zaudēto spēļu sērija.