Latgalei 10. zaudējums pēc kārtas

19.01.2012
Trešdienas vakarā pārtraukt zaudējumu sēriju Latvijas Atklātajā hokeja čempionātā tā arī neizdevās „Latgalei”, kas savu skatītāju klātbūtnē piekāpās „Energijai” – 1:4.

Uz spēli pret Lietuvas komandu ledus hallē sapulcējās ap 500 skatītājiem, starp kuriem lielākā daļa bija bērni, jo īpaši šai spēlei pa skolām tika dalīti ielūgumi. Diemžēl publikas atbalsts nepalīdzēja. Pirmos vārtus mūsējie ielaida pirmās trešdaļas izskaņā, ļaujot pretiniekam iemest no zilās līnijas.

Par pilnīgi nevajadzīgu pārkāpumu savā aizsardzības zonā pret bez ripas esošo lietuvieti tikām sodīti otrās trešdaļas ievadā, un jau 0:2. „Latgale” pamazām pārņēma iniciatīvu, taču vēl vieni muļkīgi ielaisti vārti, tādējādi pirms pēdējās trešdaļas 0:3. Spēles ritējumā nekas nemainījās arī turpmāk, pie tam „Energija” guva arī ceturtos vārtus. Cerību stariņš uz labvēlīgu iznākumu vēl uzspīdēja pēc izcilā Andreja Kondrovska-Kudrjavska metiena no zilās līnijas, taču sava paviršība un pretinieku meistarīgā darbība neļāva turpināt ofensīvu.

Turnīra tabulā „Latgale” saglabā astoto vietu, bet lietuvieši tiek apsteigti tikai par punktu, pie tam viņiem ir četri mači rezervē.