Latgale zaudējumu sēriju pārtrauc ar uzvaru 9:1

26.01.2012
Beidzot desmit zaudējumu sēriju Latvijas Atklātajā hokeja čempionātā izdevies pārtraukt „Latgalei”, kas viesos ar 9:1 pārspēja pastarīti „Rīgu/LSPA”.

„Latgale” beidzot nokāpusi no neveiksmju takas, spējot pārliecinoši pārspēt čempionāta vajāko vienību „Rīgu/LSPA”. Jau pirmajā trešdaļā Mihails Smirnovs un Sandis Virkstenis guva pa vārtiem, ieliekot drošus pamatus panākumam. Otrajā periodā Virkstenis nokārtoja sev hat-trick, bet pirmos vārtus iemeta arī Aleksandrs Dobrovoļskis – 5:0.

Pēdējā perioda vidū rezultāts kļuva pat 8:0, tomēr arī mājinieki vienu reizi prata izcelties. Uz pretinieku precīzo raidījumu atbildēt spēja arī Dobrovoļskis, pieliekot mačam punktu – 9:1.

Trīs vārti un divas rezultatīvas piespēles šoreiz Sandim Virkstenim, savukārt Dobrovoļskim trīs vārti un viena piespēle. No aizsargiem jāizceļ Jānis Lazdāns (1+3) un Rihards Grigors (0+4), kuriem abiem pa četriem punktiem.