Basketbolistēm zaudējums viļņainā spēlē

23.01.2012
Latvijas Sieviešu basketbola līgā vēl vienu zaudējumu galotnē piedzīvojušas „Daugavpils Universitātes” meitenes. Šoreiz ar 64:74 nācās piekāpties „Latvijas Universitātei”.

„LU” rindās pamazām sāk atgriezties visas labākās spēlētājas, tādēļ arī vienības sniegums sāk strauji uzlaboties. Arī pret daugavpilietēm viņas maču iesāka ļoti veiksmīgi, pirmo puslaiku noslēdzot drošā vadībā – 38:20. Pēc pārtraukuma aina uz laukuma mainījās. 10 minūšu laikā „DU” iemeta 31 punktu, uz ko mājinieces atbildēja tikai ar septiņiem.

Diemžēl izšķirošajā ceturtdaļā palīdzēt vairs nevarēja līdere Kristīne Egle (piezīmju norma), kas arī ietekmēja cīņas iznākumu. Lai kā centās mūsu meitenes, no zaudējuma neizdevās izvairīties. Beigās tas bija pat nepelnīti liels – 64:74.

23 punktus mūsu rindās guva Egle, bet Santa Baltace iemeta 14 un izcīnīja 12 bumbas zem groziem. Olgai Lakomko 12 punkti, bet viņas vārda māsai Kazakevičai šoreiz desmit. Piecus punktus iemeta Oļesja Jevsejeva.